Wij houden continu de vinger aan de pols voor u, noodzakelijk om uw portefeuille op elk moment te kunnen bijsturen. Hier leest u elk kwartaal onze bevindingen en vindt u een overzicht van geplande events.
Naard Broeckaert (Partner) en Daniel Patrick Sotelo (Associate Portfolio Manager) zijn op weg om het internationale netwerk van de Value-strategie van Wealtheon uit te bouwen.
De 5 favoriete aandelen van Wealtheon CEO Victor Zwart. De beursgenoteerde aandelen maken deel uit van de "groeistrategie" van die vermogensbeheerder.
Met organische groei en mogelijk enkele doelgerichte overnames van perfect passende spelers wil Wealtheon verder groeien. De Belgisch-Nederlandse vermogensbeheerder wil de 650 miljoen euro AUM laten aangroeien tot 1 miljard euro. De lancering van een nieuw DBI-compartiment en de Vlaamse markt bewerken, zijn speerpunten. Het volledige artikel is van Jurgen Vluijmans en is te lezen via Investment Officer BE.